| Item Size | 35" |
|---|---|
| Pack Size | 36-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 36 |
| Case Weight | 9.19 lbs |
| Case Size | 13" x 13" x 16" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Glow with our Light-Up Jack-O-Lantern Scarf 35 Inch - 36 pcs Bulk! This spooky scarf is perfect for Halloween costumes, party favors, and trick-or-treat events. Ideal for kids and adults, it’s great for prizes and decor. Batteries included for instant festive fun. Full case of 36 ships fast from ToyBarn.com, ensuring your Halloween or Summerween party shines. Ages 3+.