| Item Size | 35" |
|---|---|
| Pack Size | 36-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 36 |
| Case Weight | 9.19 lbs |
| Case Size | 12" x 12" x 16" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Add vibrant style with our Light-Up Jack-O-Lantern Scarves Assortment 35 Inch - 36 pcs Bulk! These glowing scarves in three colors (purple, green, orange) are perfect for Halloween costumes, party favors, and trick-or-treat events. Ideal for kids and adults, they’re great for prizes and decor. Batteries included for instant spooky fun. Full case of 36 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween celebrations. Ages 3+.