| Item Size | 21" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 13.38 lbs |
| Case Size | 15" x 22" x 22" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Glow with spooky fun using our Light-Up Jack-O-Lantern Magic Ball Wand 21 Inch - 24 pcs Bulk! These plastic Jack-O-Lantern-themed wands light up with a magic ball effect, perfect for party favors, Halloween prizes, and kids’ play. Ideal for trick-or-treat and night events, they include replaceable batteries. Full case of 24 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween. Ages 3+.