| Item Size | 21" |
|---|---|
| Pack Size | 36-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 36 |
| Case Weight | 18.62 lbs |
| Case Size | 16" x 21" x 22" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Light up the night with our Light-Up Jack-O-Lantern Fiber Optic Wand 21 Inch - 36 pcs Bulk! These plastic wands with a Jack-O-Lantern design light up with fiber optics, perfect for interactive play, party favors, and Halloween prizes. Ideal for trick-or-treat and night events, they include replaceable batteries. Full case of 36 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween. Ages 3+.