| Item Size | 35" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 10.25 lbs |
| Case Size | 15" x 13" x 20" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Stay cozy with our Light-Up Halloween Plush Hoodie Scarves - 24 pcs Bulk! These soft, glowing scarves in six styles (ghost, cat, Jack-O-Lantern, Frankenstein, witch, bat) are perfect for costumes, party favors, and trick-or-treat. Ideal for kids and adults, they’re great for prizes and decor. Full case of 24 ships fast from ToyBarn.com, adding spooky charm to Halloween or Summerween. Ages 3+.