| Item Size | 24" |
|---|---|
| Pack Size | 60-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 60 |
| Case Weight | 24.38 lbs |
| Case Size | 16" x 19" x 25" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Wield digital flair with our Light-Up Halloween Pixel Sword 24 Inch - 60 pcs Bulk! These plastic swords with a pixel design light up with flashing patterns, perfect for interactive play, party favors, and Halloween prizes. Ideal for trick-or-treat and costume accessorizing, they include 3 AAA replaceable batteries. Full case of 60 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween. Ages 3+.