| Item Size | 18.5" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 144 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 13.55 lbs |
| Case Size | 20" x 12" x 20" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Wave spooky magic with our Halloween Light-up Wand 18.5 Inch - 144 pcs Bulk! These plastic wands with a multi-colored ghost theme light up, perfect for interactive play, party favors, and Halloween prizes. Ideal for trick-or-treat and parties, they include 3 AG10 replaceable batteries. Full case of 144 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween celebrations. Ages 3+.