| Item Size | 1.5" |
|---|---|
| Pack Size | 144-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 4.38 lbs |
| Case Size | 6" x 12" x 11" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Shine spooky with our Halloween Light-up Rings 1.5 Inch - 144 pcs Bulk! These plastic rings in four styles (ghost, Jack-O-Lantern, candy corn, bat) light up on impact, perfect for party favors, Halloween prizes, and kids’ play. Ideal for trick-or-treat and accessorizing, they come in 24-piece PVC boxes. Full case of 144 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween. Ages 3+.