| Item Size | 8" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 6.38 lbs |
| Case Size | 9" x 17" x 22" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Purr-fect your Halloween with our Light-Up Halloween Black Cat Hat - 24 pcs Bulk! This glowing black cat hat is ideal for costumes, party favors, and Halloween projects. Great for kids and adults, it’s perfect for prizes and pop culture-inspired decor. Batteries included for instant fun. Full case of 24 ships fast from ToyBarn.com, adding spooky flair to Halloween or Summerween. Ages 3+.