| Item Size | 21" |
|---|---|
| Pack Size | 48-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 48 |
| Case Weight | 25.00 lbs |
| Case Size | 19" x 23" x 25" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Haunt the night with our Light-Up Ghost Magic Ball Wands 21 Inch - 48 pcs Bulk! These plastic ghost-themed wands in three colors (green, pink, orange) light up with a magic ball effect, perfect for party favors, Halloween prizes, and kids’ play. Ideal for trick-or-treat and night events, they include replaceable batteries. Full case of 48 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween. Ages 3+.