| Item Size | 30" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 11.69 lbs |
| Case Size | 14" x 30" x 15" |
| Theme / Design | Halloween |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Sweeten the spooky fun with our Candy Corn Light-up Magic Ball Sword 30 Inch - 24 pcs Bulk! These plastic candy corn-themed swords light up with a magic ball effect, perfect for party favors, Halloween prizes, and kids’ play. Ideal for trick-or-treat and decorations, they include replaceable batteries. Full case of 24 ships fast from ToyBarn.com, ideal for Halloween or Summerween. Ages 3+.