| Item Size | 11.5" |
|---|---|
| Pack Size | 36-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 36 |
| Case Weight | 14.64 lbs |
| Case Size | 15" x 17" x 16" |
| Theme / Design | Axolotl |
| Features | Mini/Micro |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Soft plush mini axolotl backpack — fun and functional!
Carry the cute — axolotl mini backpacks! Fast & free ground shipping in the continental U.S.