| Item Size | 20" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 288 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 288 |
| Case Weight | 19.40 lbs |
| Case Size | 12" x 12" x 18" |
| Theme / Design | Axolotl |
| Features | Mini/Micro |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Axolotl baseball bat inflatable — fun for games!
Bat up — axolotl mini baseball inflatables! Fast & free ground shipping in the continental U.S.