| Item Size | 30" |
|---|---|
| Pack Size | 24-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 24 |
| Case Weight | 15.79 lbs |
| Case Size | 11" x 19" x 32" |
| Theme / Design | Axolotl |
| Features | Light-Up |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Light-up axolotl sword with magic ball effects — epic play!
Swing into action — these light-up swords glow, order now! Fast & free ground shipping in the continental U.S.