| Item Size | 5" |
|---|---|
| Pack Size | 144-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 144 |
| Case Weight | 10.20 lbs |
| Case Size | 9" x 12" x 18" |
| Theme / Design | Assorted Colors |
| Features | Fidget |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Sensory wiggle Easter bunny in 2 colors – the perfect stress-relieving fidget toy for holiday fun!
Wiggle away stress with these sensory bunny toys – kids love the wiggling action for calming play in baskets or prizes! A unique fidget that stands out, with strong appeal and easy sales. Wiggle into success – order this bulk case today at Toy Barn® with fast & free ground shipping in the continental U.S.