| Item Size | 5" |
|---|---|
| Pack Size | 48-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 48 |
| Case Weight | 35.10 lbs |
| Case Size | 9" x 14" x 16" |
| Theme / Design | Assorted Colors |
| Features | Fidget |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Jumbo water wiggler chick in 3 styles – the perfect squishy fidget for holiday baskets!
Chick wiggle fun with these jumbo water toys – kids love the slippery action for play in baskets or prizes! A jumbo chirp with high fun and sales. Chick your profits – order this bulk case today at Toy Barn® with fast & free ground shipping in the continental U.S.