| Item Size | 5.5" |
|---|---|
| Pack Size | 36-piece bulk case |
| Total Pieces per Case | 36 |
| Case Weight | 28.00 lbs |
| Case Size | 11" x 10" x 21" |
| Theme / Design | Assorted Colors |
| Features | Fidget |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Plush water wiggler bunny in assorted colors – the perfect reversible fidget for holiday baskets!
Flip and wiggle this plush bunny wiggler – kids love the reversible fun for play in baskets or prizes! A plush twist with high texture and sales. Plush your basket – order this bulk case today at Toy Barn® with fast & free ground shipping in the continental U.S.