| Item Size | 4" |
|---|---|
| Pack Size | By the dozen - 72 pieces per case |
| Total Pieces per Case | 72 |
| Case Weight | 24.65 lbs |
| Case Size | 9" x 15" x 16" |
| Theme / Design | Fidget & Squish Toys |
| Features | Stretchy |
| Recommended Age | All Ages (3+) |
Warning: Choking Hazard - Contains Small Parts. Ages 3+.
Case Weight: 25 lbs | Dimensions: 16"L x 15"W x 9"H